Zip:

M. I. o. 2011/2012 ősz

Megyei I.o. program:pdf

U-19. program 2011.pdf

• foci Labdarúgó csapataink a 2013/2014. évi bajnokság tavaszi idényét a Győr-Moson-Sopron Megyei Labdarúgó Szövetség által szervezett Megyei I. osztály bajnokságában kezdték meg a következő korosztályokkal:
    • U-16,  U-19, Felnőtt
    A korcsoportokhoz 18-20 igazolt labdarúgó tartozik, vezetőkkel, szakmai személyzettel együtt így kb. 70 tagja van a Szakosztálynak, a játékos mozgástól függően.

• karate2 A KSE Karate Szakosztálya, a Magyar Kyokushin Karate Szervezethez tartozó csoport. Edző: sensei Horváth Tibor 4. dan

Edzések:
    Széchenyi István Általános Iskola tornaterme
    Kedd - Péntek: 18:00 - 19:30

Minden érdeklődőt szeretettel várunk.Bővebb információ:30/2366-807

• hajomodell Az 1958-ban alakult Hajómodellező Szakosztály jelenleg 11 fővel uralja a helyi modellező tavakat, és készül az Országos, és megyei bajnokságokra.
    A szakosztályról bővebb információval Bertók István szolgál: 20/437 2329

• diamantMűvészi tánc, torna:

A szakosztály nagylétszámú fiatal tehetséges versenyzővel rendelkezik. A Magyar Látványtánc Sportszövetség tagjaként a két legelismertebb nemzetközi táncszövetséggel működünk együtt. Szeretettel várja a mozgást, táncot szerető fiúk és lányok jelentkezését. http://latvanytancok.hu/ >>

Itthoni győzelem a Rangadón!

Kapuvár–Fertőszentmiklós 4–1 (2-0)

Kapuvár, 200 néző. V.: Görög.

Kapuvár: Kiss – Áder, Dominek, Kun, Simon, Visy, Szalai (Kránitz), Böcskör (Dukai), Hegyi, Jakab (Bognár), Gajdos.

Edző: Kovács Lajos.

Fertőszentmiklós: Csóka – Hatajer, Németh, Ternyák, Fodróczy, Mentes (Márk), Árki, Horváth, Fábián (Gondi), Kalmár, Ábrahám, Herbszt.

Edző: Farkas Krisztián.

Gsz.: Jakab (2), Kun, Dukai, ill. Kalmár.

A 6. percben egy szöglet utáni lepattanó labdát Kun közelről a bal alsóba gurította. 1–0. A 37. percben Visy szöktette Jakabot, aki három lépés után átemelt a kimozduló kapuson. 2–0. A 64.
percben szöglet után a kifelé guruló labdát Jakab középrő,l 14 méterről a bal felsőbe lőtte. 3–0. A 78. percben vendégszöglet után röviden mentett fel a hazai védelem, s a labda Kalmár elé került, aki középről, 11 méterről laposan a kapu jobb oldalába gurított. 3–1. A 81. percben Jakab húzott el a bal szélen, a hosszú oldalon Dukai érkezett, s a labdát a jobb alsó sarokba fejelte. 4–1.

A végig jobban játszó hazai csapat hatékony helyzetkihasználással hamarabb is eldönthette volna a mérkőzést, lehetett volna nagyobb különbségű is a győzelem.

Jók: Kun, Simon, VIsy, Jakab, Gajdos, ill. senki.

Kovács Lajos: – Orkán erejű szélben folyamatos játék kialakulni nem tudott, de ilyen körülmények között is magabiztosan nyertünk.

Farkas Krisztián: – A labdarúgás is olyan, mint az élet: munka nélkül nem lehet gyümölcsöt találni.